Jak szybko i tanio przewieźć dowolne rzeczy zlecając usługi transportowe w Białymstoku?

 Najlepszym rozwiązaniem jest taxi bagażowe! Big-Taxi.pl to tanie usługi transportowe dedykowane wszystkim tym osobom, które chcą jak najszybciej dostarczyć ładunek bez ryzyka jego uszkodzenia. Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie zależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby i cele. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zaoszczędzili swoje pieniądze.

Jak szybko i tanio przewieźć dowolne rzeczy zlecając usługi transportowe w Białymstoku? Najlepszym rozwiązaniem jest taxi bagażowe! Big-Taxi.pl to tanie usługi transportowe dedykowane wszystkim tym osobom, które chcą jak najszybciej dostarczyć ładunek bez ryzyka jego uszkodzenia. Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie zależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby i cele. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zaoszczędzili swoje pieniądze.

Tani transport do 3,5 tony

Co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego transportu? Niezbędny jest pojemny samochód dostawczy oraz doświadczony kierowca. W Big-Taxi.pl korzystamy z samochodu z zabudową kontenerową, który jest w stanie przewieźć ładunek o masie całkowitej do 1 tony. Takie obciążenie maksymalne zapewnia bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszym i najbardziej cennym ładunkom. Podczas wykonywania transportu możesz także korzystać z dwóch miejsc siedzących w kabinie kierowcy.

Doświadczony kierowca, dzięki któremu nie musisz kierować dużym pojazdem samodzielnie, zadba zarówno o bezpieczeństwo rzeczy, auta oraz komfort podróżnych podczas przejazdu.

Wszystko to w najniższej możliwej cenie – koszt wynajęcia auta z kierowcą zaczyna się już od 50 zł/h + 1 zł/km! Za tak niską cenę otrzymujesz tani transport i dużą przestrzeń dla przewożonego ładunku. Dbasz tylko o załadunek i rozładunek dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w tym zakresie, chętnie pomożemy! Za dodatkową opłatą zyskasz wsparcie kierowcy i dodatkowej osoby/tragarza w zależności od potrzeby. Możemy dostosować nasze usługi transportowe w Białymstoku oraz tanie przeprowadzki w okolicy miasta, abyś oszczędził czas i pieniądze.

Jakie usługi transportowe najczęściej wykonujemy?

Nowoczesny samochód dostawczy z kontenerem daje duże możliwości w zakresie transportu ładunku. Dzięki niemu możesz przewieźć w dowolne miejsce:

 • bagaże prywatne lub firmowe rzeczy
 • wszelkiego rodzaju meble i sprzęty
 • wielkogabarytowe i bardzo ciężkie przedmioty
 • delikatne i cenne ładunki
 • zakupy ze sklepu budowlanego czy meblowego
 • zużyte sprzęty oraz odpady na złom lub stare meble na wysypisko
 • każdy inny ładunek

Jesteśmy do usług klienta zawsze wtedy, gdy będzie nas potrzebował do dużego lub małego zlecenia. Oferujemy tanie taxi bagażowe na terenie całego miasta Białystok, oraz w jego okolicy!

Dlaczego Big-Taxi.pl świadczy najlepsze usługi transportowe w Białymstoku?

 • Oferujemy wynajem auta z kierowcą, zapewniając tani transport w najlepszych warunkach
 • Umożliwiamy transport każdego rodzaju rzeczy – limitem jest tylko rozmiar i ładowność kontenera
 • Oferujemy tanie przeprowadzki – dla klientów prywatnych i biznesowych
 • Jesteśmy do dyspozycji klienta w całym Białymstoku i okolicach, zapewniając pełną terminowość
 • Zatrudniamy doświadczonego kierowcę, który zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo ładunku
 • Oferujemy opcjonalną pomoc w załadunku i rozładunku mienia
 • Zapewniamy w pełni indywidualne podejście do każdego klienta

Zamów transport bagażowy w Big-Taxi.pl!

Wieloletnie doświadczenie i znajomość potrzeb klientów sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem oferującym najlepsze usługi transportowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszego standardowego cennika lub kontaktu i skorzystania z indywidualnej wyceny – damy Ci najtańszą alternatywę na rynku!